Пошук
  • suvorovastasia

Команда Caritas-Spes-Lutsk закінчила навчання від проєкту розвитку громад від Caritas-Spes Ukraine

В рамках проєкту розвитку громад від @CaritasSpesUa з тренінгової та проєктної діяльності за напрямками "Тренінг для тренерів", "Осіння проєктна школа", "Управління менеджментом".

Наша команда пройшла успішне навчання у професіоналів та готова використовувати отриманні знання у роботі із тими, хто потребує нашої підтримки та допомоги!

Дякуємо @CaritasSpesUa за цінний досвід та знання які отримали в рамках цієї діяльності. Та сподіваємось на подальшу співпрацю у сфері благочинності та допомоги близьким.

Щира подяка за місію, яку ви робите для покращення життя у громадах. Поширюватимемо ці ідеї з новими знаннями та досвідом, який перетнули від команди фахівців!Останні пости

Дивитися всі

З Великоднем!

Любі друзі! Щоб оцінити вартість одного року, запитай студента, який не здав сесії. Щоб оцінити вартість одного місяця, запитай маму, якої дитина народилась швидше. Щоб оцінити вартість одного тижня,

Барбершо

Оголошуємо про Безкоштовний барбершоп ❤ Починаючи з 10 квітня, для всіх потребуючих є можливість безкоштовної стрижки 😊 адже догляд за волоссям є складовою особистої гігієни. Коли? ✔ 10 квітня об 11.